Головна » 2018 » Жовтень » 15 » Свято Першого дзвоника 2018
Свято Першого дзвоника 2018

День знань 2018

Закінчилось  літо веселковим цвітом
І кудись у вирій попливло від нас.
Зажовтіла осінь над чарівним світом
І дітей скликає в рідну школу, в клас.

Бо пора навчатися, з літечком прощатися,
Всім до книжки з зошитом повертатись час.
Закликає вересень за науку братися
І веселим дзвоником всіх збирає нас.

3 вересня шкільний дзвоник знову зібрав разом усю шкільну родину на святкову лінійку. І нагода була чудова: шестеро першокласників вливаються у наш дружний колектив!

На свято завітали Незнайко з подружкою, Дівчина-Україна  і нагадали школярам, що їхнє основне завдання - навчання.

З напутнім словом звернулися до дітей та присутніх директор школи Копчук М. О., сільський голова Пасічник І. М.  представник товариства "Агросоюз" Білогрудов В. І. та заступник голови районної ради Ляхович З. М. Ірина Миколаївна та Зінаїда Миколаївна  прийшли з подарунками для найменших - першокласників, а фірма "Агросоюз" виділила кошти для потреб всієї школи. Ми щиро вдячні нашим спонсорам і меценатам за допомогу!

І ось нарешті довгождана мить: перший дзвоник дають учениця 9 класу Семенюк Олександра та учень 1 класу Когут Юрій. Новий 2018 - 2019 навчальний рік офіційно розпочато!

Переглядів: 15 | Додав: admin