Головна » 2017 » Грудень » 14 » Лінійка до Дня Революції Гідності
Лінійка до Дня Революції Гідності

Обирай Свободу рідному народу!

Обирай Свободу і добро ідей!

Обирай Свободу Заходу і Сходу,

Обирай Свободу для усіх людей!

Цими словами розпочалася 21 листопада урочиста лінійка з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи. Ведучі лінійки Матвійчук Михайло (учень 9 класу), Семенюк Олександра (учениця 8 класу) та Бармак Віра Іванівна (педагог - організатор) розповіли про зародження нової традиції та вшанування героїв, що віддали життя, відстоюючи честь та гідність цілої нації.

Допомагали ведучим практично всі учні старшої школи, які читали вірші, присвячені тим, хто не лишається байдужим до подій у країні, тим, хто змінює хід нашої історії.

Прозвучали слова щирої вдячності військовим, що сьогодні боронять нашу землю на Сході. Ведучі відзначили також роль волонтерів, чия допомога дуже часто стає найдієвішою.

Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх, хто загинув, захищаючи незалежність і свободу України.