Головна » 2017 » Жовтень » 22 » День учителя 2017
12:44
День учителя 2017

День учителя 

Щедрість серця – як щедрість кохання.

Невичерпна вона, і їй жити віки – 

В ній майбутнє Вкраїни, її процвітання

І невписані слави нові сторінки.

З такими словами звернулися до присутніх ведучі свята восьмикласниці  Семенюк Саша та Мельник Соня.

І це були не просто слова, адже на святі, приуроченому Дню учителя, мова йшла про наших дорогих вчителів та їхні серця, сповнені терпінням та любов'ю. Однак цього погожого дня все було навпаки. Діти говорили про свою вдячність і любов до наставників. 

"Серця віддаємо вчителю" – так назвали святкову програму учні нашої школи, присвятивши її своїм вчителям. Атмосфера свята була тепла, навіть родинна. Звучала поезія, лунала музика. Всі переглянули фільм, який відкрив учителів у дещо іншому, можливо, для когось несподіваному світлі. На свято завітала "майже ведуча майже "Світського життя", що "допомагала" Каті Осадчій. З цією роллю чудово впоралася семикласниця Назарова Марина. Вона взяла інтерв'ю у всіх присутніх вчителів, привідкриваючи завісу їхнього життя у дещо несподіваному ракурсі.  

Потім була невеличка конкурсна програма, у якій зійшлися у поєдинку команди учнів та вчителів.  

Між іншим з невеликим відривом всього у один бал перемогли учні. А це говорить тільки про те, які гарні  мудрі вчителі працюють у нашій школі. Напевне, саме тому і дарували їм у цей святковий день свої серця діти. 

 

 

Переглядів: 87 | Додав: Vera_Ivanovna
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]