Головна » 2017 » Травень » 14 » День Перемоги 2017
День Перемоги 2017

Ми знову прийдемо до вічного вогню,
Рокам ніколи пам'яті не стерти

Про тих, хто пережив страшну війну,
І тих, хто залишивсь в обіймах смерті.
Ми знову прийдемо до вічного вогню...

8 - 9 травня в Україні відзначають як  День пам'яті та примирення і День перемоги над нацизмом. З нагоди 72-ї  річниці Великої Перемоги  у школі було проведено мітинг, приурочений цій даті.

У мітингу взяли участь колектив школи , сільський голова Пасічник Ірина Миколаївна, місцевий священник отець Володимир, жителі села. Звучали слова вдячності тим, хто ціною власного життя та здоров'я боронив рідну землю, захищав свій дім, свій народ. Діти поклали квіти до пам'ятника воїнам, що захищали село  та Скорботній матері, віддаючи належну шану полеглим героям.

Після закінчення мітингу у сільському Будинку культури відбувся святковий концерт з участю художнього колективу "Калина" та учениць школи Омельчук Аліни, Бондарчук Аліни та Поліщук Яни.