Головна » 2017 » Грудень » 14 » День пам'яті жертв голодомору
День пам'яті жертв голодомору

Свіча пам'яті

"Мовчати про це не можна, не сила,

Від спогадів кров аж холоне у жилах..."

85-ій річниці страшної трагедії голодомору була присвячена історико - літературна композиція під назвою "Свіча пам'яті".

"Ні, рід наш в горі не осліп,

Ти все згадаєш, Україно!

Згадай усе ти, щоб воздать

Близьким і дальнім людоморам.

Хоч радість легше пам’ятать,

Та треба пам’ятать і горе."

Про страшний злочин проти людства - штучно організований голодомор - розповіла присутнім педагог-організатор Бармак Віра Іванівна.

Пекельні цифри і слова

У серце б’ють, неначе молот,

Немов прокляття ожива,

Роки ті чорні, голод...голод...

Розповідь супроводжувалася презентацією та виступами учнів-читців.

У  виховному заході взяла участь сільський голова Пасічник Ірина Миколаївна, яка розповіла дітям та вчителям про ті страшні роки, ще раз нагадала страшні цифри втрат.

Хвилиною мовчання вшанували присутні невинно загиблих страшною мученицькою смертю.

Завершуючи захід, Віра Іванівна закликала всіх у суботу, 26 листопада, о 16-ій годині доєднатися до загальнодержавної хвилини мовчання і запалити свічку пам’яті у вікнах своїх осель на знак вшанування жертв голодоморів.