Головна » 2018 » Листопад » 24 » Батьківські збори
Батьківські збори

Вже вдруге в цьому навчальному році батьки зібралися на загальношкільні батьківські збори для обговорення актуальних питань щодо організації харчування, навчання та поведінки дітей. Відкрив збори директор школи Копчук М. О.,  який пояснив, що ініційовані збори власне батьками, які хотіли б прояснити деякі питання щодо організації харчування дітей. У виступі Микола Опанасович наголосив, що головними питаннями роботи педколективу та й самих батьків лишаються питання успішності дітей, поведінка та збереження їхнього здоров'я.

Із звітом про проведену за перший триместр роботу виступили представники батьківського комітету Ельзятієва Леся Сергіївна та Бондарчук Яніна Володимирівна.

До активного обговорення цього питання приєдналася більшість батьків.

Вчителька другого класу Копчук Тамара Петрівна знову підняла актуальне питання про доцільність використання мобільних телефонів та інших  гаджетів у школі, зокрема учнями початкової школи.

У обговоренні всіх питань батьки дійшли згоди та порозуміння.

Після загальношкільних зборів батьки зустрілися з класними керівниками на класних батьківських зборах.